Spoty telewizyjne

montaż płyt warstwowych - www.warstwoweplyty.com

Reklama telewizyjna, tak jak i każda reklama, rządzi się pewnymi prawami. Aby wziąć udział w takiej reklamie, trzeba mieć nienaganny wygląd oraz nieskazitelnie czystą dykcję. To drugie już nie jest jednak aż tak bardzo ważne. Często zdarza się tak, że w reklamie występuje jednak osoba, a głos podkłada druga.

Wynika to z tego, że zdarza się tak, że na casting przyjdą na przykład dwie panie. Jedna ma idealny wygląd, który świetnie pasuje do całej kampanii reklamowej, ale jednak jej głos nie jest tak idealny jak jej sylwetka.

Wtedy szuka się takiej osoby, która ma głos idealnie pasujący do całej scenerii. Tylko przy tym manewrze trzeba bardzo uważać. Należy tak dobrać głos, aby pasował on do osoby, która prezentowana jest w reklamie. Musi wszystko wyglądać autentycznie, aby nie było żadnego zakłamania, w tym co się reklamuje. Często, ludzie denerwują się, ze długie reklamy przerywają ich ulubiony serial czy też film. Dlatego też trzeba stworzyć taką reklamę telewizyjną, która nie będzie obiektem złości ludzi oglądających telewizję. Tylko będą się oni cieszyć z tego, że mogą zobaczyć dana reklamę po raz kolejny, ponieważ wywołuje ona na ich twarzy uśmiech i wprowadza w dobry nastrój. Dlatego też reklamy telewizyjne powinny być prawdziwymi artystycznymi wydarzeniami, dzięki którym widzowie będą mogli łyknąć trochę kultury. Lecz nie maja to być poważne reklamy, ale fajnie, gdyby występowała w nich nutka ironii i jakiego dobrego żartu, który nie jest zbytnio wulgarny. Wulgaryzmy może i kiedyś były modne, teraz już zdecydowanie przeminął na nie czas.

koszulki z haftem

Animacje